tel: +48 605 85 33 59

e-mail: nikart.tonnica@gmail.com

 

         

     Po paru latach działalności nazbierało się sporo sprzętu. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu by stał nie używany i się kurzył. Niech lepiej przynosi radość innym użytkownikiem, a swoim wyglądem wyróżnia salony lub gabinety nowych użytkowników. Wszystkie sprzęty są po pełnej renowacji, przeglądzie kalibracji i sprawdzeniu. Proces renowacji jest dokumentowany, a protokół z jej przebiegu dostarczany jest w formie PDF wraz ze sprzętem. Wszystkie sprzęty opatrywane są również tabliczką z numerem i rokiem przeprowadzenia renowacji.

    Nie chcemy być jednak typowym anonimowym sklepem, w którym wybierasz, płacisz i czekasz na dostawę. Zawsze prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możemy wtedy udostępnić więcej zdjęć lub przesłać protokół renowacji. Może uda się coś doradzić lub skompletować większy zestaw. Ustalamy wtedy także szczegóły dotyczące dostawy i płatności.

Zawsze preferujemy odbiór osobisty, połączony z odsłuchem (i kawą :-) ). Szczególnie dotyczy to gramofonów, których wysyłanie kurierami jest zdecydowanie nie zalecane.

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

 

ul. Sobieskiego 23

42-286 Koszęcin

Śląskie

Tel. +48 605 85 33 59

e-mail nikart.tonnica@gmail.com