tel: +48 605 85 33 59

e-mail: nikart.tonnica@gmail.com

 

TROCHĘ HISTORII

 

 

W każdy odnawiany sprzęt wkładamy cząstkę serca i duszy… Dając drugie życie poprzez renowację wiemy, że jeszcze długo będzie cieszył on oczy i uszy użytkowników, zdobiąc niejeden domowy salon czy gabinet.

 

Typowe Hi-Fi swoją świetność przechodziło w latach 70’ i 80’ ubiegłego wieku, nim liche obudowy z tworzywa zastąpiły szczotkowane aluminium i naturalne drewno a procesory „poprawiające” brzmienie wyparły układy zbudowane

o sprawdzone i niezawodne tranzystory.

 

Szczególnym sentymentem darzymy sprzęt projektowany przez polskich specjalistów  w tamtych latach i produkowany w zakładach UNITRA.  Ile w tym zasługi jego jakości a ile tylko nostalgii i  wspomnień lat młodzieńczych to już każdy musi ocenić sam.. faktem jest jednak że trudno mu odmówić trwałości i tego czegoś co zostało zagubione w późniejszym czasie pośród plastiku i tandety.

 

Sprzęt audio z tamtych lat ceniony był za głębię dźwięku, trwałość i ponadczasowy desing. Na całe szczęście po latach zapomnienia

i kryzysu HI-FI Stereo, po długim okresie fascynacji systemami wielokanałowymi z plastikowymi głośniczkami odradza się zainteresowanie dźwiękiem dobrej jakości i pięknymi rzeczami wykonanymi z materiałów najwyższej jakości.

 

A do takich niewątpliwie należy odrestaurowany przez

Nikart – Tonnica sprzęt audio.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

NASZA OFERTA

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo renowację każdego rodzaju sprzętu starego audio takiego jak:

 

1) Amplitunery

2) Gramofony

3) Tunery

4) Wzmacnicze

5) Magnetofony

6) Korektory

7) Kolumny głosnikowe

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI BIEŻĄCYMI PROJEKTAMI NA facebook ORAZ instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

 

ul. Sobieskiego 23

42-286 Koszęcin

Śląskie

Tel. +48 605 85 33 59

e-mail nikart.tonnica@gmail.com